Biuro Projektowe Budownictwa Przemysłowego i Ogólnego
Wybierz język: PL / EN / DE
Menu
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 84
W tym miesiącu: 11658
Wszystkich: 1244177
Kontakt

BPBPiO INWESTOR s.c.rzetelna_firma.jpg

ul. Skwerowa 27
42-221 Częstochowa
tel. (34) 3247794
tel./fax. (34) 3610310
inwestor@inwestor-urbaniak.pl

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów poszerzyliśmy zakres naszej działalności o projektowanie i aranżacje wnętrz. Zajmujemy się tworzeniem wnętrz prywatnych jak i użyteczności publicznej. Od Państwa oczekiwań zależy zakres usług, z których zechcecie Państwo skorzystać.
Pragnąc dostosować, zarówno sam projekt, jak i zakres koniecznych konsultacji, do gustu i wymagań naszych klientów, pozostajemy elastyczni i otwarci na Państwa potrzeby. Współpraca z nami może mieć charakter kompleksowy, lub dotyczyć niektórych etapów pracy.
W zależności od Państwa oczekiwań możemy zaprojektować konkretne wnętrze, lub tylko dodać pewne detale do już istniejącej przestrzeni. Niezależnie od skali prac nad wspólnym przedsięwzięciem, możecie Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie, profesjonalizm i kreatywność. Pamiętając, że tworzymy przestrzeń do życia dla naszych klientów, ich potrzebom i oczekiwaniom podporządkowujemy kierunki działań projektowych. Zawsze oferujemy najwyższą jakość usług, indywidualne rozwiązania oraz niepowtarzalność.

Aktualności
Najnowsze realizacje
Kontakt

BPBPiO INWESTOR s.c.rzetelna_firma.jpg

ul. Skwerowa 27
42-221 Częstochowa
tel. (34) 3247794
tel./fax. (34) 3610310
inwestor@inwestor-urbaniak.pl

Zamieszczone na niniejszej stronie opracowania graficzne, zdjęcia, wizualizacje oraz tekst podlegają ochronie przewidzianej przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r., nr 90, poz. 631 - tekst jednolity z późn. zm.). Kopiowanie, wykorzystywanie opracowań graficznych, zdjęć, wizualizacji lub/i tekstu bądź też ich fragmentów bez zgody BPBPiO "INWESTOR" s.c. jest zabronione.