Biuro Projektowe Budownictwa Przemysłowego i Ogólnego
Wybierz język: PL / EN / DE
Menu
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 30
W tym miesiącu: 1775
Wszystkich: 1175392
Kontakt

BPBPiO INWESTOR s.c.rzetelna_firma.jpg

ul. Skwerowa 27
42-221 Częstochowa
tel. (34) 3247794
tel./fax. (34) 3610310
inwestor@inwestor-urbaniak.pl

Instalacji podawania paliw uzupełniających do pieców linii nr 5 i 6 - Cementownia "Warta"
Rok 2012 W skład projektowanej instalacji wchodzi hala składowania paliw uzupełniających wraz z placem manewrowym, wieża przesypowa oraz dwa układy transportu paliw uzupełniających: do palników wielodrożnych pieców obrotowych nr 5 i nr 6 zlokalizowanych w budynku chłodników klinkieru oraz do szybów pieców obrotowych zlokalizowanych w wieży wymienników.
Budowa osadnika wody kopalnianej w Zakładzie Górniczym Cementowni WARTA S.A.
Rok 2012 Projektowany osadnik ma za zadanie podczyszczanie wód odprowadzanych z odwodnienia kopalni do istniejącej, przepływowej oczyszczalni ścieków. Jego przeznaczeniem jest podczyszczanie wód o wysokim udziale substancji opadających i pływających.
Przebudowa separatora dynamicznego młyna cementu nr 1 na Wydziale Przemiałowni Cementu - Cementownia "Warta"
2011/2012 Projekt polega na zabudowie nowego separatora dynamicznego dla młyna cementu nr 1 wraz z instalacjami, nowoprojektowanymi rurociągami technologicznymi i odpylającymi. Zaprojektowano zabudowę rynien aeracyjnych, układów przenośników ślimakowych, urządzeń technologicznych takich jak sito wibracyjne, wentylator procesowy.
Rozbudowa instalacji dozowania paliwa alternatywnego o instalację przyjmowania i dozowania paliw alternatywnych stałych(budowa instalacji dozowania mączki kostnej do palnika głównego pieca oraz instalacja dozowania osadów ściekowych do kalcynatora)
Rok 2011 Rozbudowa instalacji dozowania paliwa alternatywnego o instalację przyjmowania i dozowania paliw alternatywnych stałych (budowa instalacji dozowania mączki kostnej do palnika głównego pieca oraz instalacja dozowania osadów ściekowych do kalcynatora) Przedmiotem opracowania jest rozbudowa instalacji dozowania  paliwa  alternatywnego o instalację przyjmowania i dozowania paliw alternatywnych stałych. Projekt dotyczy rozbudowy instalacji dozowania mączki kostnej do palnika głównego...
Budowa podestu dostępowego poboru próbek paliw alternatywnych w Cementowni Chełm.
Rok 2011 Celem opracowania był projekt podestu w konstrukcji stalowej z pomieszczeniem dygestorium wyposażonym w urządzenie do badania próbek paliw alternatywnych. Podest wyposażony w w ruchomą, wysuwaną platformę  na całej długości napędzaną siłownikami hydraulicznymi, sygnalizację optyczną i dźwiękową dla obsługi samochodów.
Budowa rurociągu odwadniającego III poziom złoża Działoszyn
Rok 2011 Przedmiotem projektu jest nowa trasa rurociągu stałego oraz trasę rurociągu ruchomego po ustaleniu nowego miejsce włączenia do istniejącego rurociągu.
Obieg okrężny mąki surowcowej
Rok 2011 Przedmiotem projektu jest budowa obiegu okrężnego mąki w silosie mąki surowcowej pieca obrotowego nr 5 w celu jej homogenizowania. Budowa zakłada wprowadzenie obiegu okrężnego mąki składowanej w komorach silosu linii piecowej nr 5. Dodatkowo do obiegu projektuje się wprowadzenie dodatkowej mąki z młyna surowca.
Przebudowa separatora dynamicznego młyna cementu nr 2 na Wydziale Przemiałowni Cementu -Warta II
Rok 2011 Projekt polega na zabudowie nowego separatora dynamicznego dla młyna cementu nr 2 wraz z instalacjami, nowoprojektowanymi rurociągami technologicznymi i odpylającymi. Zaprojektowano zabudowę rynien aeracyjnych, układów przenośników ślimakowych, urządzeń technologicznych takich jak sito wibracyjne, wentylator procesowy.
Budowa instalacji trzeciego powietrza z głowicy chłodnika do szybu pieca nr 6
Rok 2011 Przedmiotem opracowania projektowego jest budowa instalacji trzeciego powietrza z głowicy chłodnika do szybu pieca linii nr 6” na terenie działu węglowego w Cementowni WARTA.  Projektowana instalacja  ma  służyć  do  transportu  gorących  gazów  z  chłodnika  klinkieru do  szybu  pieca obrotowego  nr 6  zlokalizowanego w  wieży  wymienników przy pomocy istniejących i nowoprojektowanych rurociągów. W skład instalacji wchodzi...
Aktualności
Najnowsze realizacje
Kontakt

BPBPiO INWESTOR s.c.rzetelna_firma.jpg

ul. Skwerowa 27
42-221 Częstochowa
tel. (34) 3247794
tel./fax. (34) 3610310
inwestor@inwestor-urbaniak.pl

Zamieszczone na niniejszej stronie opracowania graficzne, zdjęcia, wizualizacje oraz tekst podlegają ochronie przewidzianej przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r., nr 90, poz. 631 - tekst jednolity z późn. zm.). Kopiowanie, wykorzystywanie opracowań graficznych, zdjęć, wizualizacji lub/i tekstu bądź też ich fragmentów bez zgody BPBPiO "INWESTOR" s.c. jest zabronione.